20. septembra 2015

Maybelline Real Life filtersV dnešnom článku by som vám chcela ukázať dva balíčky, ktoré som si zaobstarala naposledy. Nebude to recenzia, iba taký mini haul. :-)
 Určite poznáte ten pocit, keď vkročíte do drogérie s jasným cieľom si kúpiť iba to, čo nutne potrebujete a domov odchádzate s plnou taškou produktov a prázdnou peňaženkou. 
Poznáte aj ten pocit, keď sa vám niečo zapáči a neviete sa rozhodnúť medzi viacerými farbami alebo odtieňmi? Nuž, to sa stalo aj mne. Chcela som si kúpiť iba jeden balíček, ale nevedela som sa rozhodnúť či si vezmem Valenciu alebo Lo-Fi. A tak som domov šťastná odchádzala s obidvomi.

Možno ste niektoré postrehli, že kozmetická značka Maybelline sa nechala inšpirovať filtrami z Instagramu, konkrétne filtrom Valencia a Lo-Fi a podľa nich vytvorili tieto kozmetické balíčky. 
Mnohé blogerky  usporiadali na Instagrame súťaže, kde ste tieto balíčky mohli vyhrať alebo na stránke Real Life Filters tiež prebiehala súťaž, kde ste tiež tieto balíčky mohli vyhrať. Podmienkou bolo byť 85. v poradí. Mne sa bohužial nepošťastilo, a tak som si ich jednoducho kúpila v drogérií. :-)

Ako prvý by som vám chcela ukázať balíček Valencia, s ktorým vytvoríte prirodzený look. Obsahuje riasenku Lash Sensational, lak na nechty Colorama a očné tiene Color Tattoo.

V druhom balíčku nájdete rúž Color Sensational, lak na nechty Colorama a riasenku Colosal Go Extreme. Mali by ste s ním dosiahnuť výrazné líčenie. Obidva balíčky sú ešte v štádiu testovania. Určite sa oba balíčky objavia na blogu s recenziou.

Obidva balíčky /nielen to, ale aj množstvo iných produktov/ môžete vyhrať u mňa v giveaway. Budem rada, ak sa zapojíte.
Kúpili ste si aj vy nejaký balíček? Ako ste spokojné? Uvítali by ste aj recenziu na obidva balíčky?11 komentárov:

 1. mne sa podarilo vyhrať obi dva :) resp. jeden mne a jeden maminke, len to chcelo trpezlivosť... no ešte neprišli ani sa neozvali o adresu

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Kamarátke sa podarilo vyhrať a adresu im napísala do mailu. :) Musíš sa im ty ozvať. :)

   Odstrániť
 2. Ten Valencia vypadá krásně! :)
  http://anyworld0036.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 3. ja som milovníkom Maybelline riaseniek, takže set vyzerá naozaj lákavo! :).
  a určite je výhodné kúpiť set. z tých dvoch ma viac zaujal ten Valencia, ale vyskúšala by som raa určite oba! :).

  Kejmy ♥.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Po takejto sade už dlhšie túžim. Značku mám veľmi rada tak keď na ňu natrafim, určite beriem. Mňa osobne zaujalo viac Lo-Fi

  ww.co-je-dobre-to-musim-mat.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Mojou najobľúbenejšou značkou je Maybelline a určite by som veľmi rada vyskúšala aj tieto krásne sety (:

  Steal Her Beauty
  There's An Untold Story...

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Super balíčky, mňa najviac zaujal Lo-fi, mám rada výrazne rúže. :) Ak by si napísala recenziu, bola by som veľmi rada

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Ja by som chcela vedieť, koľko takéto balíčky stoja? :)
  www.danycuks.com

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ahoj, už si veľmi nepamätám /ach, tá moja zábudlivosť/, ale myslím, že okolo 12 eur:)

   Odstrániť

Ďakujem za komentár :-)